Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

25 Eylül 2012 Salı, 19:37
kısa boylu kadın nasıl giyinmeli

Kısa Boylu Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Pantolon Seçmeli?

 Burada önemli olan üst kısmınızın mı, yoksa alt kısmınızın mı, daha uzun yada daha kısa olduğudur. Hangi tarafınızı kısa buluyorsanız o tarafı uzatmaya çalışmalısınız. Eğer üst kısmınız kısa ise ve üst kısmınızı uzatmak istiyorsanız pantolon seçiminiz düşük belli pantolonlar olmalıdır. Eğer bacak kısmınızın kısa olduğunu düşünüyorsanız bacak boyunuzu uzatmalısınız bunun için ise, yüksek belli ve boru paça dediğimiz pantolonlardan tercih etmelisiniz. Bu tarz pantolonların büyük desenli olanlarından uzak tutun çünkü büyük desenler kilolu gösterir, genellikle düz renk olanlardan tercih edebilirsiniz.

 Kısa boylu kadın için giyim önerileri 150x150 Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?Kısa boylu kadın pantolon seçimi nasıl giyinmeli 150x150 Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa Boylu Kadınlar Ne Tarz Ceket ve Gömlek Seçmeliler?

 Fazla uzun yada fazla kısa ceketlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Orta boy ceketlerden ve bele oturan modelleri seçebilirsiniz. Eğer düşük belli pantolan seçtiyseniz, üzerine uzun gömlek seçmelisiniz. Gömleklerinizin ise üzerinize oturmasına ve özellikle bel kısmında salaşlık olmamasına dikkat etmelisiniz.

Kısa Boylu Kadınlar Ne Tarz Elbise Seçmeliler?

Kısa boylu kadınlar kesinlikle elbise seçimlerini tek renk  yapmalılar. Tek renk bir bütünlük sağlar ve daha uzun gösterir.

kısa boylu kadınlar için etek boyu seçimi 150x150 Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?kısa boylu kadınlar için giyim teknikleri 150x150 Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa Boylu Kadınlarda Etek Ölçüsü Nasıl Olmalı?

 Kısa boylu bir kadın etek seçimi yaparken, diz üstü modelleri tercih etmelidir. Bu seçim bacak boyunuzu uzun gösterir. Ayrıca bel ölçünüz ince ise yüksek bel etek seçimi yapmalısınız, böylece vücut orantınızı dengelemiş ve kadınsı bir görünüme sahip olursunuz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bumerang - Yazarkafe
gecelik modelleri