ARMİNE ŞAL MODELLERİ

15 Ocak 2013 Salı, 20:10
armine-2013-şal 22

Armine Şal Modelleri

 Tesettür giyim markalarından Armine Giyim kıyafetin her parçasında olduğu gibi eşarp ve şal konusunda da oldukça iddialı bir marka. Eşarplarında ki renk ve desenleriyle oldukça ilgi gören Armine bu sezon da moda renkleri şallarına taşımış ipeğin kalite ve şık duruşuyla buluşturmuş.

 Son birkaç sezondur eşarp yerini şala bırakmış durumda. Tesettürlü bayanlar özellikle genç kesim eşarp yerine şal kullanmayı tercih etmektedirler. Farklı bağlama şekilleri ve daha sade düz renkleriyle çok daha şık durduğunu düşünüyorum şalların. Benim en çok tercih ettiğim ise çift taraflı yani iki renkli ipek şallar. Gerçekten hem duruşuyla oldukça hoş, hem de yapımı oldukça kolay bu şal modellerinin. Armine de bu sezon için tam bana göre bir koleksiyon hazırlamış. Düz modellerde oldukça fazla renk seçeneğine sahipken, desenli sevenler içinde istediğiniz desenleri bulabileceğiniz bir koleksiyon olmuş. Oldukça farklı desenleri taşımış şallarına. Hepsi birbirinden şık ve hoş. Sizde kendinizi açan tonlarda ya da kıyafetlerinize uygun renklerde aradığınız şal renklerini bulabileceğinizi düşündüğüm Armine koleksiyonunu tanıtmak istiyorum size.

2013 Armine şal koleksiyonu:

Yorum

  1. aylin akkuş

    01 Ağustos 2013 at 12:48

    çok güzeller yaaaa almak istiyorum ama yaşım yetmiyor

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bumerang - Yazarkafe
gecelik modelleri